دانلود از جارفیلم نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.

دانلود فیلم عنکبوت

خرید قانونی
دانلود فیلم عنکبوت

دانلود فیلم عنکبوت با بازی محسن تنابنده

دانلود فیلم ایرانی عنکبوت با کیفیت عالی

خلاصه داستان : داستان جنایی با رگه‌های پررنگ اجتماعی‌اش دارد و روایت زندگی مردی است که قصد دارد ریشه فساد را خشک کند و در حقیقت آسیب‌ شناسی و نقد نگاه تند است.

فیلم عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد و نویسندگی اکتای براهنی با مضمونی اجتماعی و برگرفته از داستانی جنایی ساخته شده است. در این فیلم محسن تنابنده، ساره بیات، ماهور الوند، شیرین یزدان بخش، مینا ساداتی ایفای نقش می‌کنند. 

ساره بیات درفیلم «عنکبوت»
ویژگی‌‌ های ظاهری : زهرا ظاهر تیپکال زن‌های سنتی دهه شصت و هفتاد را دارد. تیپ و ظاهر او در منزل بسیار ساده و مطابق با استاندرهای است که از زن‌های این طبقه می‌شناسیم. در بیرون از خانه هم با پوشش چادر ظاهر می‌شود. نحوه چادر سرکردن های ساره بیات کاملا درست و بی‌عیب و نقص است چون اینکار را کاملا با جزییات انجام داده است.
.
ویژگی های رفتاری: زهرا یک زن سنتی‌ است که به اقتضای شرایطی که دارد مجبور است با مادر شوهرش در یک منزل زندگی کند. یک زن مطیع شوهر که حالا باید رفتارهای یک مادر شوهر کاملا سنتی و البته دخالت کن را تحمل کند. تنها واکنش بیرونی او تا قبل از اینکه از جنایت مطلع شود غرو لند‌هایی است زیر لب در اعتراض به برخی رفتارها انجام ‌می‌ دهد.
.
میزان موفقیت : بیات یک غمی در چهره زهرا نشانده که وقتی مخاطب با او رو به رو ‌میشود متوجه موقعیتی که او در آن قرار گرفته را کاملا درک میکند. یعنی مخاطب کاملا در بازی ساره بیات این تسلیم شدن و تن دادن به شرایط که یک زن سنتی در آن قرار گرفته را درک میکند. او ریز رفتارهایی از زن‌های این طبقه وارد بازی‌اش کرده که موجب شده تا زهرا از یک شخصیت خنثی و تیپیکال دور شود.


5/5 - (1 امتیاز)
  • لینک های دانلود فیلم

    • فیلم عنکبوت در حال اکران است و پس از پخش سراسری در این وب سایت قرار می گیرد
    • حجم : به زودی قیمت : به زودی

نظرات کاربران

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !