جارفیلم

دانلود سریال شب های مافیا 4

خرید قانونی
دانلود سریال شب های مافیا 4

دانلود سریال شب های مافیا 4 با کیفیت عالی

دانلود سریال ایرانی شب های مافیا 4 با اجرای محمد رضا علیمردانی

قسم سوم از فصل دوم اضافه شد

خلاصه داستان : مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این فصل ؛ لیندا کیانی، فلامک جنیدی، فاطمه گودرزی، رز رضوی، شهره سلطانی، حدیث میرامینی، کمند امیرسلیمانی، صحرا اسدالهی، الهام حمیدی، شیدا یوسفی، مریم کاویانی و مریم مومن حضور دارند.

مسابقه شب های مافیا 4 بخ کارگردانی سعید ابوطالب که از سال 99 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد توانست نگاه های بیننده های شبکه نمایش خانگی را که در سبک جدید بود به خود جلب کند در این سریال بازیگران متعددی حضور داشتند و تا قبل از این سریال کمتر ببینده ای به اینگونه سریال ها توجه خاص داشت ولی سعید ابوطالب توانست نظر بینندگان را تغییر دهد.این سریاال تا کنون به 57 قسمت انتشار یافته است و توزیع و پخش آن بر عهده شرکت هنر اول بوده است.

محمدرضا علیمردانی برای اولین بار در یک برنامه در شبکه نمایش خانگی عهده دار مجری گری این برنامه را بر عهده داشته است او در فصل های اول دوم و چهارم در این برنامه به مجری گری پرداخته است.

بهترین عملکرد در این مسابقه را سام درخشانی تا به این لحظه با هشت برد و یک باخت در اختیار دارد و بعد از ان نیز خداداد عزیزی و امیرعلی نبویان با مجموع هفت برد و دو باخت به صورت مشترک در رده دوم و در رده سوم این برنامه تا به لحظه فریبا نادری با 6 برد و بدون باخت در رده سوم قرار دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات کاربران

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !