جارفیلم

دانلود فیلم ملاقات خصوصی

خرید قانونی
دانلود فیلم ملاقات خصوصی

دانلود رایگان فیلم ملاقات خصوصی

 

دانلود فیلم ایرانی ملاقات خصوصی از جار فیلم 

 

خرید قانونی فیلم سینمایی ملاقات خصوصی با بازی هوتن شکیبا و پریناز ایزدیار

خلاصه داستان : داستان فیلم درباره‌ی دختری به نام پروانه است که در حومه شهر تهران صاحب مغازه‌ای است و خانواده‌ای ضعیف دارد که پدر خانواده در زندان است. فرهاد که هم‌بندی پدرش است با پروانه برای کارهای پدرش هر از گاهی در ارتباط است و به او علاقمند است. روزی فرهاد به پروانه ابراز علاقه می‌کند و …

پریناز ایزدیار درباره شباهت شخصیتش به شخصیت سمیه در فیلم سینمایی ابد و یک روز گفت: این فیلم شاید فقط از نظر فضا به «ابد و یک روز» شبیه است اما شخصیت‌ دو کاراکتر بسیار از هم فاصله دارند. من با کارگردان کار با تعامل توانستیم به شخصیتی که در فیلم بود، برسیم.
ایردیار بازیگر نقش اول زن ملاقات خصوصی در پاسخ به این سوال که با داشتن شخصیت ضعیف در فیلم های سینمایی روی دور تکرار افتاده است، اظهار کرد: من شخصیت پروانه را ضعیف نمی‌بینم.

رویا تیموریان بازیگر فیلم درباره همکاری با کارگردان جوانی مثل امید شمس، گفت: من با خواندن فیلمنامه و سناریو متوجه می‌شوم که فیلم ارزش همکاری دارد و یا خیر. من به جوانان امید بسیاری دارم و دیواری میان خودم و آن‌ها نمی‌بینم و دوست دارم که با آنان همکاری و تعامل داشته باشم. امید شمس آینده درخشانی خواهد داشت.

 

خرید فیلم ملاقات خصوصی

کارکاکترم بسیار از من دور بود

هوتن شکیبا بازیگر نقش فرهاد در فیلم سینمایی ملاقات خصوصی بیان کرد: این کاراکتر بسیار از من دور بود. برای نزدیک شدن به نقش سری به زندان زدم و به تماشای مستندهای مختلف نشستیم. چیزی که برای من نقطه عطف احساسی بود این بود که بعد از کار ما افرادی در این زندان محبوس می‌شوند که به‌لحاظ احساسی حال بد و تلخی داشتند.

ایمان شمس بازیگر این فیلم درباره نقش ورزشکار مردان آهنین گفت: نقش من درباره کسی است که زندگی هدفمندی داشت اما وقتی مسابقه قویترین مردان پخش نشد ضربه خورده و به انحطاط کشیده می‌شود. این اتفاق را در واقعیت دیدم و می‌توانم بگویم نقش خودم را ایفا کردم.

دانلود فیلم ملاقات خصوصی جشنواره فجر

امیر بنان تهیه کننده این فیلم درباره نحوه همکاری با شمس در ملاقات خصوصی اظهار کرد: تابستان پارسال بود که من سناریو را خواندم و امید شمس را هم از سینمای کوتاه می‌شناختم. مدت زمانی طولانی ما منتظر پروانه ساخت بودیم و سازمان سینمایی و ارشاد نکاتی را در جهت بهبود کار به ما یادآوری کردند و من فکر می‌کنم نتیجه کاری خوب شده که مخاطب از آن راضی خواهد بود.

داستان فیلم ملاقات خصوصی از یک شهر کوچک آغاز می‌شود. پروانه دختری است که پدرش به زندان افتاده و برادرش ایمان که زمانی در مسابقات مردان آهنین جولان می‌داده حالا یک بدهکار فراری است. او در عطاری پدرش کار می‌کند و با پدرش در زندان به طور مخفیانه در ارتباط است.

ملاقات خصوصی دانلود رایگان

این ارتباط مخفیانه از طریق گوشی یکی از هم‌بندان پدرش یعنی شخصی به اسم فرهاد صورت می‌گیرد. فرهاد و پروانه گهگاه بخاطر برخی مسائل بایکدیگر حرفهای کوتاهی می‌زنند و در نهایت فرهاد عاشق پروانه می‌شود و از او می‌خواهد که به ملاقاتش بیاید و زندگی این دو نفر به یکدیگر گره می‌خورد.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
  • لینک های دانلود فیلم

    • لینک دانلود فیلم ملاقات خصوصی به زودی پس از پخش سراسری قرار می گیرد
    • حجم : به زودی قیمت : به زودی

نظرات کاربران

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !