جارفیلم

دانلود فیلم شب داخلی دیوار

خرید قانونی
دانلود فیلم شب داخلی دیوار

خلاصه داستان : روایت پسری که توانایی دیدن ندارد و نا بینا است . پسر داستان یعنی علی با امدن زنی در زندگی اش دچار مشکلات و تنش هایی می شود و روزمرگی هایش در دست تغییر قرار می گیرند .

این فیلم که ژانر درام – اجتماعی دارد ، توسط اقای وحید جلیلوند نوشته شده است و کارگردانی فیلم نیز بر عهده ی خود او است اما تهیه کنندگی را به برادر خود یعنی علی جلیلوند سپرده است . خبر خوب اینکه این دو هنرمند در سال های اخیر با اثار خود بسیار درخشیده اند . برای مثال فیلم ” بدون تاریخ ، بدون امضا ” اثری از برادران جلیلوند است که موفق به دریافت جوایز متعددی شده است .

از دیگر عواملی که از انان خبر داریم ، نغمه دانش اشتیانی به عنوان مدیر روابط عمومی و امیر حسین بزرگ زادگان درجایگاه مدیر تبلیغ است .

به ترکیب بازیگران که برسیم متوجه ترکیب خوشایندی خواهیم شد ، در مرحله ی اول نوید محمد زاده را در جایگاه نقش اول می بینیم که خود ما را نسبت به کیفیت بازیگری و فیلم امیدوار می کند . این اولین تجربه ی نوید محمد زاده برای همکاری با برادران جلیلوند نیست و او در فیلم ” بدون تاریخ ، بدون امضا ” نیر در کنار ان ها بوده است و همانند برادران جلیلوند جوایز زیادی را نیز دریافت کرده است .

نقش مقابل نوید محمد زاده بازیگر نو ظهوری به نام دایانا حبیبی است که از ان جایی که شاگرد اقای وحید جلیلوند بوده است ، تقریبا به او نیز امید های بسیاری است .

امتیاز دهید
  • دانلود فیلم شب داخلی دیوار

    • لینک دانلود فیلم شب داخلی دیوار به زودی پس از پخش سراسری قرار می گیرد
    • حجم : به زودی قیمت : به زودی

نظرات کاربران

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !